Metsa ja metsakinnistu ost

Soovid müüa oma metsa või metsakinnistut?

Kui plaanid metsa või metsakinnistut müüa, siis on eduka tehingu eelduseks professionaalne partner, kes aitab korda ajada kõik dokumendid ja annab head nõu. 

Ostame metsa ja metsakinnistuid

Kasvava metsa raieõiguse ostu puhul jääb metsakinnistu müüjale alles ja seda on võimalik edasi majandada (näiteks harvendus- või hooldusraiete korral jääb suurem osa metsa kasvama), siis toob sama metsakinnistu omanikule ka edaspidi tulu. Kui metsa majandamiseks endal suurt huvi ja võimalusi ei ole, siis on lahenduseks kogu metsakinnistu müük.

Metsamaa ostu järgselt jääb sellisel juhul metsa edasiseks majandamiseks vajalike dokumentide vormistamine (näiteks metsamajanduskava koostamine) ja tööde organiseerimine täielikult ostja pädevusse.

Ostame

Metsakinnistute ost ja müük

Ostame teie metsakinnistu, ka osaliselt tehtud raietega. Püüame teha parima pakkumise. Kinnistu ost toimub notariaalse tehinguna. Hinnapakkumise saamiseks helistage või saatke meile oma kinnistu katastrinumber ja enda kontaktandmed. Ei ole vajalik metsakorralduskava ega metsateatise olemasolu. Vastame nii kiiresti, kui võimalik.

Küsi nõu või saada meile hinnapäring!